В кінці року ТОВ «НП «Експертний центр» отримало національний сертифікат «Компанія року 2019»

В рамках щорічної галузевої аналітики Всеукраїнський центр провів дослідження і виділив ТОВ «НП «Експертний центр» як найкраще з 615 діючих підприємств України. Серед усіх представників малого та середнього бізнесу (по регіону – м. Київ, за 2019 рік) тільки воно рекомендовано до перспективної співпраці і внесено до реєстру «Надійних і інвестиційно привабливих підприємств».

Нагорода, підтверджена бездоганною репутацією

В ході експертного аналізу члени Всеукраїнського центру розглядали результати, динаміку розвитку і внесок організації у розвиток регіону. При цьому враховувалися галузь і показники, що вказують на ефективність роботи, надійність, стабільність, привабливість для потенційних вкладників. До уваги бралися наявність і реалізація інвестиційних проектів, ніж підприємство і виділилося серед національних товаровиробників та інших лідерів галузі.

За результатами проведених досліджень, ТОВ «НП «Експертний центр» перемогло в номінації «Компанія року 2019». Це означає, що підприємство є престижним партнером, надійним і безпечним роботодавцем, надає послуги клієнтам на високому рівні. У боротьбі за перемогу компанія довела, що має важливе соціальне значення. Вона успішно пройшла фінансово-економічний, юридичний та інформаційно-репутаційний аналізи. За що була удостоєна вищої галузевої нагороди. Підприємство варто розглядати для перспективного співробітництва і рентабельного інвестування.

Завдяки перемозі в номінації «Компанія року 2019» ТОВ «НП «Експертний центр» отримало:

  • Національний сертифікат «Компанія року 2019» (документальне підтвердження набутого статусу);
  • право на іменні нагороди для співробітників, які відзначилися за результатами роботи;
  • можливість розміщувати новини про підприємство на офіційному сайті Аналітичного центру і партнерських порталах ( «ТСН», Корреспондент.net, 1+1, «УНІАН» і Сегодня.ua);
  • право використовувати торговельну марку, логотип і нагороду «Компанія року 2019» в своїх інтересах.

Крім новин, компанія отримує можливість розміщувати на сайті Аналітичного центру рекламну інформацію про послуги, що надаються.

Національний сертифікат «Компанія року 2019» – це не єдина нагорода, яку отримала організація. Детальніше з досягненнями можна ознайомитися в розділі «Про компанію» ( «Сертифікати»).

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://expertcentr.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/bg_pages5.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 300px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}