Зелений маркетинг та екологічна безпека

Чим більше ми дізнаємося і поринаємо в ідею проекту компанії GREEN CERT, тим більше перед нами відкривається розуміння важливості та перспектив потужної маркетингової стратегії з верифікації обсягу використаної “зеленої” енергії!

Зелений маркетинг, як правило, практикується компаніями, що прагнуть сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності. Дедалі більше організацій докладають зусиль запровадження стійкої ділової практики. Вони розуміють, що можуть зробити свою продукцію привабливішою для споживачів, одночасно зменшуючи витрати на упаковку, транспортування, споживання енергії та води.

Крім того, підприємства дедалі частіше виявляють, що демонстрація високого рівня соціальної відповідальності може підвищити лояльність до Бренду серед соціально свідомих споживачів. Ключовою перешкодою на шляху сталої ділової практики, такої як зелені закупівлі, короткострокові витрати. Зелений шлях, як правило, коштує дорожче, але в довгостроковій перспективі дає великі винагороди.

 

Компанія «Експертний Центр» та «Green Cert Ukraine» ухвалили спільне рішення про партнерське співробітництво!

 

Ми всіляко підтримуємо грандіозні цілі Green Cert Ukraine щодо популяризації використання відновлюваних джерел енергії, підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на внутрішньому та зовнішніх ринках.

Зі свого боку заявляємо про те, що готові надати повний супровід та забезпечення екологічної безпеки:

  1. Комплексний екологічний аудит підприємств, основний метою якого є економія коштів, що витрачаються забезпечення охорони навколишнього середовища.
  2. Оформлення всієї науково-технічної документації у сфері природоохоронної діяльності предприятий.
  3. Допомога у отриманні всіх необхідних погоджень та дозволів у межах екологічного законодательства.

 

Приєднуйтеся до нас!

Станьте однією з перших компаній, які фокусують увагу на екологічних перевагах свого продукту, як маркетингового активу, і які прагнуть підвищення екологізації свого Бізнесу та Суспільства в цілому!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://expertcentr.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/bg_pages5.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 300px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}