Верифікація обсягу споживаної «зеленої» енергії.

Експертний Центр має честь представити вам унікальний Проект, суть якого полягає в точному визначенні кількості «зеленої» енергії, яка була використана при виробництві одиниці продукту, товару, послуги або сервісу.

 

Компанія Green Cert Ukraine у ​​партнерстві зі всесвітньою компанією TÜV Thüringen Ukraine:

 

 • розробила та впроваджує верифікацію споживаної енергії з відновлюваних джерел;
 • створює інфраструктуру, що дозволяє інформувати кінцевого користувача продукту чи послуги з проведеної верифікації;
 • здійснює маркетинг з просування ідеї дбайливого ставлення до довкілля.

 

Що дає верифікація?

 

Після проходження верифікації споживаної зеленої енергії Компанія отримує сертифікат і право на використання емблеми ТМ GREEN.

Емблема відповідності буде розміщена на кожній одиниці товару. Інформація про виробника, який пройшов перевірку, буде розміщена на веб-порталі Green Cert.

GREEN – це запатентована ознака приналежності до кола дбайливих виробників, які мають відповідний сертифікат від компанії TÜV Thuringen Ukraine.

 

Соціальна відповідальність

 

Тепер будь-яка Компанія може приєднатися до ініціативи Green Cert підтримати одразу 5 із 17 цілей сталого розвитку, встановлених ООН ще у 2015 році, а саме:

 • 3. МІЦНЕ ЗДОРОВ’Я

  Зниження викидів шкідливих газів в атмосферу за рахунок використання ВДЕ безпосередньо впливають на здоров’я людини.

 • 7. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГІЯ

  Стимулювання збільшення виробництва та споживання зеленої енергії.

 • 9. ІННОВАЦІЇ ТА ІНФРАСТРУКТУРА

  Інноваційний шлях популяризації використання зеленої енергії.

 • 12. ВІДПОВІДАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ

  Створення інформаційної бази та впровадження нової культури споживання.

 • 13. БОРОТЬБА ІЗ ЗМІНОЮ КЛІМАТУ

  Формування додаткового попиту на зелену енергію.

 

Візуалізація «зеленої» енергії GREEN на вироблених товарах, виконаних роботах, наданих послугах – це не просто новий «еко-тренд». Це усвідомлена та обов’язкова умова сталого розвитку та відповідального ставлення Бізнесу до Природи та до Майбутнього людства загалом.

У вас з’являється абсолютно новий маркетинговий інструмент для просування ваших товарів, послуг. Ви та ваше підприємство станете одними з перших учасників цієї ініціативи та «покладете Сонце на полицю»

Детальніше про ініціативу Green Cert читайте на сайті компанії https://ua.green-cert.org/

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://expertcentr.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/bg_pages5.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 300px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}