TOB “НП “Експертний Центр”

Провідна компанія, що спеціалізується на оформленні науково-технічної документації та допомозі в отриманні всіх необхідних погоджень та дозволів відповідно до вимог чинного екологічного законодавства України.

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ спрямована на задоволення потреб своїх клієнтів і надання комплексу практичних та юридичних послуг екологічного характеру.

Наші співробітники ефективно поєднують сучасні технології та екологічні стандарти з бездоганним знанням чинного законодавства, а значний досвід роботи допомагає швидко та якісно вирішувати різносторонні питання сучасного підприємства.

У зв’язку з постійним сталим розвитком наша компанія відкрита для співпраці з найпотужнішими підприємствами всіх провідних галузей промисловості України.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВСІХ НАШИХ КОЛЕГ – будемо щиро вдячні за довіру та надамо повний доступ до поточної інформації при виконанні будь-яких взятих на себе зобов’язань.

ТОВ «Наукове Підприємство «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР»  –  це, в першу чергу, надійність, зручність та сучасні технології.

Наша команда

Image module

Крадожон Лілія Павлівна

З 2017 року є на посаді директора. Пройшла шлях від інженера-еколога до успішного директора компанії, тому, напевно, нема таких запитань, на які б вона не мала відповіді. Є не тільки керівником компанії, а і її «головною рушійною силою».

Посада: директор
Стаж: 10 років

Image module

Махно Євген Сергійович

Справжній спеціаліст з багатолітнім стажем, великими переліком досягнень та майстер своєї справи з великої букви. Завдяки копіткому навчанню співробітників, формує з дійсних професіоналів першу лінію взаємодії клієнта з компанією.

Посада: помічник директора
Стаж:5 років

Сертифікати

У нас работают сертифицированные специалисты. Не секрет, что правильно обученные эксперты, соответствующие актуальным и перспективным требованиям компании, всегда были и будут залогом стабильной и эффективной работы компании.