TOB “НП “Експертний Центр”

Провідна компанія, що спеціалізується на оформленні науково-технічної документації та допомозі в отриманні всіх необхідних погоджень та дозволів відповідно до вимог чинного екологічного законодавства України.

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ спрямована на задоволення потреб своїх клієнтів і надання комплексу практичних та юридичних послуг екологічного характеру.

Наші співробітники ефективно поєднують сучасні технології та екологічні стандарти з бездоганним знанням чинного законодавства, а значний досвід роботи допомагає швидко та якісно вирішувати різносторонні питання сучасного підприємства.

У зв’язку з постійним сталим розвитком наша компанія відкрита для співпраці з найпотужнішими підприємствами всіх провідних галузей промисловості України.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВСІХ НАШИХ КОЛЕГ – будемо щиро вдячні за довіру та надамо повний доступ до поточної інформації при виконанні будь-яких взятих на себе зобов’язань.

ТОВ «Наукове Підприємство «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР»  –  це, в першу чергу, надійність, зручність та сучасні технології.

Наша команда

Image module

Роман Загрия

Proin nec risus semper, mollis neque tristique, tempor orci. Curabitur eget orci orci. Ut id eleifend odio. Curabitur ac purus in ligula.

Должность: директор
Стаж: 10 лет

Image module

Анастасия Доброчинская

Etiam eget velit in purus iaculis consequat id a mi. Proin commodo tempor enim ac dictum. Nulla pharetra orci maximus sem mollis.

Должность: помощник директора
Стаж: 5 лет

Сертифікати

У нас работают сертифицированные специалисты. Не секрет, что правильно обученные эксперты, соответствующие актуальным и перспективным требованиям компании, всегда были и будут залогом стабильной и эффективной работы компании.