Паспорту на артезіанську свердловину

 

Після виконання буріння свердловини, організація, що проводила ці роботи зобов’язана надати паспорт. Необхідність в ньому визначається подальшим безпечним і легальним використанням свердловини. Без паспорту свердловини унеможливлюється, наприклад, її ремонт чи заміна фільтра, через зміну якості води з часом, а його відсутність зобов’яже проводити додаткові дослідження, що, в свою чергу, тягне за собою додаткові матеріальні витрати.

Паспорт включає опис всіх параметрів і характеристик свердловини, необхідних для її подальшої експлуатації. Сюди відносяться: глибина водоносного горизонту, технологія буріння свердловини, рівні і необхідні об’єми води в свердловині, параметри фільтра, що очищає воду, а також геолого-літологічний розріз свердловини, що дозволяє визначити породи, які зустрічались на шляху буріння.

Складання паспорту свердловини за встановленою формою, а також здійснення Державного обліку свердловини є обов’язковою умовою легального користування підземними водами, оскільки наявність паспорту свердловини встановленої форми є обов’язковою умовою отримання Дозволу на спецводокористування та нарахування та сплати Рентної плати до Державного та місцевого бюджетів.

Наша компанія має відповідну компетенцію у справах розробки, супроводу проектів буріння та видачі паспорту свердловин. Ми якісно і професійно підготуємо всю необхідну документацію у випадках, пов’язаних з роботою і ремонтом свердловини на усіх етапах її «життя», а також надамо всі необхідні консультаційні послуги.

Строк та вартість з розробки поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води складається індивідуально.