Команда «НП «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР» – це згуртований колектив однодумців, кваліфікованих та досвідчених фахівців, для яких професія є справою всього життя. Ми – справжні професіонали, закохані в свою роботу, тому підходимо до виконання задач з максимальною відповідальністю та віддачою. Коли ми беремося до справи – Ви можете бути впевнені у найкращому результаті!

Крадожон Лілія Павлівна

Директор

Image module

 «Коли все під контролем»

З 2017 року діє на посаді директора. Пройшла шлях від інженера-еколога до успішного директора компанії, тому, напевно, нема таких запитань, на які б вона не мала відповіді. Є не тільки керівником компанії, а і  її «головною рушійною силою».

Постійно відвідує курси підвищення кваліфікації, серед останніх – «Здійснення оцінки впливу на довкілля (ОВД) в Україні: особливості впровадження» , «Розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, організацій, громадян- підприємців» при Державній Екологічній Академії післядипломної освіти та управління. У 2016 році пройшла атестацію Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників» та отримала сертифікат інженера-проектувальника ІІ категорії, відвідала безліч курсів та тренінгів.

Сертифікований екологічний аудитор, закінчила Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища», стаж за фахом 7 років.

«Мені подобається працювати в команді щирих та працьовитих людей, вони заряджають своєю відданістю і цілеспрямованістю, активністю та наполегливістю, вони не дозволяють зупинятися на досягнутому і надихають на нові проекти. Кожен з нас чітко і якісно виконує свою роботу, завдяки цьому все працює злагоджено як швейцарський годинник»

Наші експерти

Image module

Левчук Оксана Михайлівна

Керівник супровідно-експертного відділу

Стаж роботи 1 рік.

Найулюбленіша фраза «Я зможу усе!»

Висококваліфікований спеціаліст, показником якості роботи якого – є бездоганно виконані послуги та задоволені клієнти. Наполегливість та старанність – це основні якості Оксани як спеціаліста. Постійна взаємодія зі ЗМІ, громадськістю, канцеляріями, органами місцевого самоврядування – загартувала її характер та силу волі. На теперішній час немає стіни, яка може зупинити її як спеціаліста.

Отримала освіту у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова за напрямком « Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Image module

Махно Євген Сергійович

Керівник комерційного відділу

Стаж роботи за фахом 10 років.

Найулюбленіша фраза «Не існує питань на які відсутні відповіді»

Справжній спеціаліст з багатолітнім стажем, великими переліком досягнень та майстер своєї справи з великої букви. Завдяки копіткому навчанню співробітників, формує з дійсних професіоналів першу лінію взаємодії клієнта з компанією. Завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта, та максимізує зручність та оперативність взаємодії клієнта та компанії на будь якому етапі співпраці. Є обличчям нашої компанії на будь яких спеціалізованих заходах стосовно Екології чи Екологічного законодавства в Україні.

Image module

Єщенко Вілена Рудольфівна

Менеджер з персоналу

Стаж роботи 10 років.

Найулюбленіша фраза «Гнучкість та лояльність компанії – першопричина якісної праці співробітників»

Якщо у Вас з’явилося бажання приєднатися до нашої команди, Ви обов’язково поспілкуєтеся з нашим спеціалістом з підбору персоналу. Вона найдоступнішим способом донесе до вас усю необхідну інформацію, та завжди проконсультує з усіх питань стосовно працевлаштування. Маючи багатолітній досвід та професійну освіту, наш менеджер з персоналу намагається підібрати найбільш відповідних кандидатів на кожну вакантну посаду. Компанія завжди росте та розвивається, тому й Ви маєте шанс стати частиною команди. Дружня атмосфера, загальні для усієї компанії цінності та відсутня текучка кадрів – не єдина заслуга нашого менеджера з персоналу.

Отримала вищу педагогічну освіту в Національному педагогічному університеті.

Image module

Морозова Оксана Юрьевна

Керівник інженерного відділу

Стаж роботи за фахом 25 років.

Найулюбленіша фраза: «Екологія – справа тонка»

Точність, прискіпливість, професіоналізм – основні три риси, якими можливо описати Морозову Оксану – керівника Інженерного відділу. Систематизована та налагоджена робота відділу – безапеляційно заслуга копіткого та уважного підходу до організації роботи відділу в сукупності з багатолітнім досвідом як інженера-еколога.

Отримала освіту у Донецькому державному технічному університеті за спеціальністю «Охорона навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів», додаткове навчання проходила при Державній Екологічній Академії післядипломної освіти та при Центрі ресурсоефективного та чистого виробництва