Команда «НП «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР» – це згуртований колектив однодумців, кваліфікованих та досвідчених фахівців, для яких професія є справою всього життя. Ми – справжні професіонали, закохані в свою роботу, тому підходимо до виконання задач з максимальною відповідальністю та віддачою. Коли ми беремося до справи – Ви можете бути впевнені у найкращому результаті!

Наші експерти

Image module

Левчук Оксана Михайлівна

Керівник супровідно-експертного відділу

Стаж роботи 1 рік.

Найулюбленіша фраза «Я зможу усе!»

Висококваліфікований спеціаліст, показником якості роботи якого – є бездоганно виконані послуги та задоволені клієнти. Наполегливість та старанність – це основні якості Оксани як спеціаліста. Постійна взаємодія зі ЗМІ, громадськістю, канцеляріями, органами місцевого самоврядування – загартувала її характер та силу волі. На теперішній час немає стіни, яка може зупинити її як спеціаліста.

Отримала освіту у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова за напрямком « Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Image module

Махно Євген Сергійович

Керівник комерційного відділу

Стаж роботи за фахом 10 років.

Найулюбленіша фраза «Не існує питань на які відсутні відповіді»

Справжній спеціаліст з багатолітнім стажем, великими переліком досягнень та майстер своєї справи з великої букви. Завдяки копіткому навчанню співробітників, формує з дійсних професіоналів першу лінію взаємодії клієнта з компанією. Завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта, та максимізує зручність та оперативність взаємодії клієнта та компанії на будь якому етапі співпраці. Є обличчям нашої компанії на будь яких спеціалізованих заходах стосовно Екології чи Екологічного законодавства в Україні.

Image module

Єщенко Вілена Рудольфівна

Менеджер з персоналу

Стаж роботи 10 років.

Найулюбленіша фраза «Гнучкість та лояльність компанії – першопричина якісної праці співробітників»

Якщо у Вас з’явилося бажання приєднатися до нашої команди, Ви обов’язково поспілкуєтеся з нашим спеціалістом з підбору персоналу. Вона найдоступнішим способом донесе до вас усю необхідну інформацію, та завжди проконсультує з усіх питань стосовно працевлаштування. Маючи багатолітній досвід та професійну освіту, наш менеджер з персоналу намагається підібрати найбільш відповідних кандидатів на кожну вакантну посаду. Компанія завжди росте та розвивається, тому й Ви маєте шанс стати частиною команди. Дружня атмосфера, загальні для усієї компанії цінності та відсутня текучка кадрів – не єдина заслуга нашого менеджера з персоналу.

Отримала вищу педагогічну освіту в Національному педагогічному університеті.

Image module

Морозова Оксана Юрьевна

Керівник інженерного відділу

Стаж роботи за фахом 25 років.

Найулюбленіша фраза: «Екологія – справа тонка»

Точність, прискіпливість, професіоналізм – основні три риси, якими можливо описати Морозову Оксану – керівника Інженерного відділу. Систематизована та налагоджена робота відділу – безапеляційно заслуга копіткого та уважного підходу до організації роботи відділу в сукупності з багатолітнім досвідом як інженера-еколога.

Отримала освіту у Донецькому державному технічному університеті за спеціальністю «Охорона навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів», додаткове навчання проходила при Державній Екологічній Академії післядипломної освіти та при Центрі ресурсоефективного та чистого виробництва