Image
Еколого-юридичне супроводження підприємств
Image
Оцінка впливу на довкілля (ОВД)
Image
Охорона атмосферного повітря
Image
Охорона водних ресурсів
Image
Поводження з відходами
Image
Пестициди та агрохімікати
Image
Лабораторія екологічного контролю
Image
Післяпроектний моніторінг

ТОВ «НП« Експертний
центр»

Провідна компанія, що спеціалізується на оформленні науково-технічної документації та допомозі в отриманні всіх необхідних погоджень та дозволів відповідно до вимог чинного екологічного законодавства України. Основна діяльність компанії спрямована на задоволення потреб своїх клієнтів і надання комплексу практичних та юридичних послуг екологічного характеру. Наші співробітники ефективно поєднують сучасні технології та екологічні стандарти з бездоганним знанням чинного законодавства, а значний досвід роботи допомагає швидко та якісно вирішувати різносторонні питання сучасного підприємства. У зв’язку з постійним сталим розвитком наша компанія відкрита для співпраці з найпотужнішими підприємствами всіх провідних галузей промисловості України.

Image module
Image
Ми завжди орієнтовані на взаємовигідні та прозорі умови співробітництва
Image
Ми надаємо широкий спектр послуг в сфері чинного природоохоронного законодавства України
Image
Це інноваційний підхід та постійне вдосконалення

Наша команда

Image module

Крадожон Лілія Павлівна

З 2017 року є на посаді директора. Пройшла шлях від інженера-еколога до успішного директора компанії, тому, напевно, нема таких запитань, на які б вона не мала відповіді. Є не тільки керівником компанії, а і її «головною рушійною силою».

Посада: директор
Стаж: 7 років

Image module

Махно Євген Сергійович

Справжній спеціаліст з багатолітнім стажем, великими переліком досягнень та майстер своєї справи з великої букви. Завдяки копіткому навчанню співробітників, формує з дійсних професіоналів першу лінію взаємодії клієнта з компанією.

Посада: керівник комерційного відділу

Стаж: 10 років

Сертифікати

У нас працюють сертифіковані фахівці. Не секрет, що правильно навчені експерти, відповідні актуальним і перспективним вимогам компанії, завжди були і будуть запорукою стабільної та ефективної роботи компанії.

Відгуки клієнтів

Є.В. ЦимарманФедорак В.I.Перелигін Є.Кучер В.Л.Сегедій В.М.Дольний А.О.Пікус В.В.Шапринський О.О.
Шановне ТОВ «НП Експертний Центр», з великим задоволенням компанія VESCO висловлює щиру подяку, щодо виконання умов договору № 630 від 1 6.07.2018 року та № 631 від 16.07.2018 року по організації комплексних робіт по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля. Метою нашої компанії було отримання висновку ОВД, тому для одержання гарантованого результату, ми звернулися до компаніїТОВ «НП «Експертний Центр». В результаті робота була виконана максимально професійно та в встановлений термін ми отримали висновок ОВД. За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень терміну виконання робіт чи інших умов договору. Кожен співробітник компанії з яким ми співпрацювали є неперевершеним професіоналом та спеціалістом у своїй галузі. ТОВ «НП «Експертний Центр» завжди з розумінням ставиться до проблем Замовника, що не може не викликати повагу та бажання і надалі підтримувати ділові контакти, та при нагоді рекомендувати компанію до співробітництва. Бажаємо Вам професійного зростання та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Є.В. Цимарман
Генеральний директор компанії VESCO
Шановне ТОВ «НП Експертний Центр», з великим задоволенням ТзОВ «ВЕСТ-ГАЗ- ПЛЮС» в особі директора Федорака Василя Івановича висловлює щиру подяку, щодо виконання умов договору № 68-05/18 від 23 травня 2018 року по організації комплексних робіт по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля. Метою нашої компанії було отримання висновку ОВД, тому для одержання гарантованого результату, ми звернулися до компанії ТОВ «НП «Експертний Центр». В результаті робота була виконана максимально професійно та в встановлений термін ми отримали висновок ОВД. За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень терміну виконання робіт чи інших умов договору. Кожен співробітник компанії з яким ми співпрацювали є неперевершеним професіоналом та спеціалістом у своїй галузі. ТОВ «НП «Експертний Центр» завжди з розумінням ставиться до проблем Замовника, що не може не викликати повагу та бажання і надалі підтримувати ділові контакти, та при нагоді рекомендувати компанію до співробітництва.
Федорак В.I.
Директор ТзОВ "ВЕСТ-ГАЗ-ПЛЮС"
ТОВ "ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ" висловлює ТОВ «НП Експертний Центр» вдячність за співробітництво у наданні послуг з розробки документації для отримання висновку з оцінки впливу на довкілля для планової діяльності; за своєчасність і якість наданих нам послуг, а також за оперативність і точність при здійсненні документообігу, коректність співробітників компанії в процесі співпраці. ТОВ "ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ" готове рекомендувати ТОВ «НП «Експертний центр» як надійного та професійного партнера у галузі екології та охорони навколишнього природного середовища.
Перелигін Є.
Генеральний директор ТОВ "ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ"
ПрАТ «Подільські товтри» в особі В.о. генерального директора Кучера В.Л. висловлює подяку, щодо виконання умов договору № 63-05/18 від 02.05.2018 року по організації комплексних робіт по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля. Метою нашої компанії було отримання висновку ОВД. тому для одержання гарантованого результату, ми звернулися до компанії ТОВ «НП «Експертний Центр». В результаті робота була виконана максимально професійно та в встановлений термін ми отримали висновок ОВД. За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень терміну виконання робіт чи інших умов договору. ТОВ «НП «Експертний Центр» завжди з розумінням ставиться до проблем Замовника, що не може не викликати повагу та бажання і надалі підтримувати ділові контакти. Бажаємо Вам професійного зростання та сподіваємося на подальшу співпрацю.
Кучер В.Л.
В.о. генерального директора ПрАТ «Подільські товтри»
Шановне ТОВ «НП Експертний Центр», з великим задоволенням ТОВ «Гідроресурс- Тересва» в особі директора Сегедій В.М.., висловлює щиру подяку, щодо виконання умов договору № 56-04/18 від 10 квітня 2018 року по організації комплексних робіт по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля. Метою нашої компанії було отримання висновку ОВД, тому для одержання гарантованого результату, ми звернулися до компанії ТОВ «НП «Експертний Центр». В результаті робота була виконана максимально професійно та в встановлений термін ми отримали висновок ОВД. За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень терміну виконання робіт чи інших умов договору. Кожен співробітник компанії з яким ми співпрацювали є неперевершеним професіоналом та спеціалістом у своїй галузі. ТОВ «НП «Експертний Центр» завжди з розумінням ставиться до проблем Замовника, що не може не викликати повагу та бажання і надалі підтримувати ділові контакти, та при пагоді рекомендувати компанію до співробітництва. Бажаємо Вам професійного зростання та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Сегедій В.М.
Директор ТОВ «Гідроресурс- Тересва»
Шановне ТОВ «НП Експертний Центр», з великим задоволенням ТОВ «НК Прикарпаття» в особі директора Дольного Андрія Орестовича висловлює щиру подяку щодо виконання умов договору №69-05/18 від 25.05.2018 року по організації комплексних робіт по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля. Метою нашої компанії було отримання висновку ОВД, тому для одержання гарантованого результату, ми звернулися до компанії ТОВ «НП «Експертний Центр». В результаті робота була виконана максимально професійно та у встановлений термін ми отримали висновок ОВД. За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень терміну виконання робіт чи інших умов договору. Кожен співробітник компанії, з яким ми співпрацювали, є неперевершеним професіоналом та спеціалістом у своїй галузі. ТОВ «НП «Експертний Центр» завжди з розумінням ставиться до проблем Замовника, що викликає повагу та бажання підтримувати ділові контакти та при нагоді рекомендувати компанію до співробітництва. Бажаємо Вам професійного зростання та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Дольний А.О.
Директор ТОВ «НК Прикарпаття»
Шановне ТОВ «НП Експертний Центр», з великим задоволенням ТОВ «РУССОЛЬ- Україна» в особі директора Пікус Вадима Васильовича висловлює щиру подяку, щодо виконання умов договору № 47-03/18 від 29.03.18 року по організації комплексних робіт по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля. Метою нашої компанії було отримання висновку ОВД, тому для одержання гарантованого результату, ми звернулися до компанії ТОВ «НП «Експертний Центр». В результаті робота була виконана максимально професійно та в встановлений термін ми отримали висновок ОВД. За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень терміну виконання робіт чи інших умов договору. Кожен співробітник компанії з яким ми співпрацювали є неперевершеним професіоналом та спеціалістом у своїй галузі. ТОВ «НП «Експертний Центр» завжди з розумінням ставиться до проблем Замовника, що не може не викликати повагу та бажання і надалі підтримувати ділові контакти, та при нагоді рекомендувати компанію до співробітництва. Бажаємо Вам професійного зростання та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Пікус В.В.
Директор ТОВ «РУССОЛЬ- Україна»
ТОВ «УКРПРОМ-БУД» в особі директора Шапринського О.О. висловлює щиру подяку щодо виконання умов договору з організації комплексних робіт по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля. Метою нашої компанії було отримання висновку ОВД, тому ми звернулися до компанії ТОВ «НП «Експертний Центр». В результаті робота була викопана максимально професійно та у встановлений термін ми отримали висновок ОВД. За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень терміну виконання робіт чи інших умов договору. Кожен співробітник компанії, з яким ми співпрацювали, є професіоналом та спеціалістом у своїй галузі. ТОВ «НП «Експертний Центр» завжди з розумінням ставиться до проблем Замовника, що не може не викликати повагу та бажання і надалі підтримувати ділові контакти та при нагоді рекомендувати компанію до співробітництва. Бажаємо Вам професійного зростання та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Шапринський О.О.
ТОВ «УКРПРОМ-БУД»

Вже скористалися нашими послугами

Новини

Глобальне потепління, або як змінюється теплова шкала

Глобальне потепління, або як змінюється теплова шкала

Все частіше на слуху питання про техногенні катастрофи. Людство завдає непоправної шкоди планеті своєю діяльністю. Зміни клімату – не порожні слова, а сувора дійсність. За попередніми прогнозами, вже до 2100

Гірничі відводи стало простіше переоформити

Гірничі відводи стало простіше переоформити

З червня 2019 року об’єкти господарської діяльності можуть керуватися постановою КМ № 500 «Про внесення змін до Положення про порядок надання гірничих відводів». Ці нововведення стосуються безпосередньо ЗУ від 01.03.2018

Змінилися критерії оцінки впливу на навколишнє середовище: чи варто турбуватися

Змінилися критерії оцінки впливу на навколишнє середовище: чи варто турбуватися

Для контролю над станом навколишнього середовища в Україні був прийнятий ряд законів. Одним з них є ЗУ «Про оцінку впливу на навколишнє середовище» (ОВД). З його допомогою уповноважені органи визначають