Розробляєте екологічну дозвільну документацію? Дізнайтеся про нововведення

Вивчивши положення ЗУ «Про охорону атмосферного повітря», стає зрозуміло, що підприємства і фахівці, які проводять розрахунки гранично допустимих викидів забруднюючих речовин для стаціонарних, пересувних і інших виробничих джерел, встановлюються органом, що здійснює виконавчу владу. Таким чином з 16 жовтня 1992 року відбувалась державна політика у питаннях природокористування.

До сьогоднішнього дня діяв Порядок, згідно з яким у Міністерстві природи складався перелік організацій, що мають право проводити розрахунки для підприємств і інших суб’єктів господарювання, які викидають забруднюючі речовини в атмосферне повітря. Цей документ затверджений наказом Міністерства екології у жовтні 2012 року.

Однак все частіше з’являються випадки несумлінного виконання обов’язків і видачі дозвільної екодокументації. Численні скарги з боку контролюючих органів, звернення громадських організацій та інших структур призвели до того, що затверджений Порядок переглядається.

З’явився проект закону Міністерства природи, у якому буде змінений порядок внесення до реєстру організацій, які проводять нормативні розрахунки. З положеннями можна ознайомитися на офіційному порталі Державної регулюючої служби України. Проект закону представлений у вільному доступі для ознайомлення громадськості.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://expertcentr.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/bg_pages5.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 300px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}