TOB “НП “Експертний Центр”

Провідна компанія, що спеціалізується на оформленні науково-технічної документації та допомозі в отриманні всіх необхідних погоджень та дозволів відповідно до вимог чинного екологічного законодавства України.

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ спрямована на задоволення потреб своїх клієнтів і надання комплексу практичних та юридичних послуг екологічного характеру.

Наші співробітники ефективно поєднують сучасні технології та екологічні стандарти з бездоганним знанням чинного законодавства, а значний досвід роботи допомагає швидко та якісно вирішувати різносторонні питання сучасного підприємства.

У зв’язку з постійним сталим розвитком наша компанія відкрита для співпраці з найпотужнішими підприємствами всіх провідних галузей промисловості України.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВСІХ НАШИХ КОЛЕГ – будемо щиро вдячні за довіру та надамо повний доступ до поточної інформації при виконанні будь-яких взятих на себе зобов’язань.

ТОВ «Наукове Підприємство «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР»  –  це, в першу чергу, надійність, зручність та сучасні технології.

Сертифікати

У нас працюють сертифіковані фахівці. Не секрет, що правильно навчені експерти, відповідні актуальним і перспективним вимогам компанії, завжди були і будуть запорукою стабільної та ефективної роботи компанії.