Надаємо послуги:

Image
Оцінка впливу на довкілля (ОВД)
Image
Охорона водних ресурсів
Image
Охорона атмосферного повітря
Image
Поводження з відходами
Image
Еколого-юридичне супроводження підприємств

ТОВ «Наукове Підприємство «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР»

Провідна компанія, що спеціалізується на оформленні науково-технічної документації та допомоги в отриманні всіх необхідних узгоджень і дозволів відповідно до вимог чинного екологічного законодавства України.

Основна діяльність компанії спрямована на задоволення потреб своїх клієнтів і надання комплексу практичних і юридичних послуг екологічного характеру.

Наша компанія спеціалізується на послугах з оформлення науково-технічної документації та супроводі підприємств по отриманню дозвільних документів в сфері охорони навколишнього природного середовища відповідно до чинного законодавства України.

Наші співробітники ефективно поєднують сучасні технології і екологічні стандарти з бездоганним знанням чинного законодавства, а значний досвід роботи допомагає швидко і якісно вирішувати різнобічні питання сучасного підприємства.

У зв’язку з постійним стійким розвитком наша компанія відкрита для співпраці з потужними підприємствами всіх провідних галузей промисловості України.

Запрошуємо до співпраці всіх наших колег – промислових екологів: будемо щиро вдячні за довіру і надамо повний доступ до поточної інформації.