Індивідуальні нормативи використання питної води

 

Індивідуальні технологічні нормативи використання питної води (ІТНВПВ) розробляються з метою отримання дозволу на спеціальне водокористування, у відповідності з Наказом Державного комітету України з питань ЖКГ від 15.11.2004 № 205 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води»

ІТНВПВ  — технологічні нормативи, установлені для конкретного підприємства.

Поточні ІТНВПВ — технологічні нормативи, установлені з урахуванням існуючих рівнів технологій для конкретного підприємства.

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» технологічні нормативи використання питної води розробляються кожним підприємством питного  водопостачання, погоджуються з обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої  влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного  середовища та затверджуються органами місцевого самоврядування.

Строк та вартість з розробки поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води складається індивідуально.