Організація проведення лабораторних вимірювань параметрів викидів забруднюючих речовин та ефективності роботи ГОУ

 

Інструментально-лабораторний метод контролю (вимірювання) — це метод прямих вимірювань параметрів газопилового потоку, вмісту забруднюючих речовин безпосередньо на джерелах утворення та джерелах викидів (забруднюючих речовин) або у відібраних пробах, заснований на використанні спеціалізованих засобів вимірювальної техніки, у тому числі автоматичних аналізаторів газів, які вимірюють параметри газопилового потоку та (або) вміст забруднюючих речовин.

Відповідно до вимог статті 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, зобов’язані забезпечувати здійснення інструментально-лабораторних вимірювань параметрів викидів забруднюючих речовин стаціонарних і пересувних джерел та ефективності роботи газоочисних установок.

Ми надаємо послуги з:

  • проведення контрольних замірів, визначення фактичних викидів, а також ефективності роботи очисного обладнання;
  • вимірювання ряду показників забруднюючих речовин таких як: концентрація, масовий потік, швидкість, потужність викиду, температура, тиск тощо.

Строк виконання послуги та вартість складається індивідуально, залежить від кількості джерел викиду та характеристики забруднюючих речовин.