Команда «НП «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР» – це згуртований колектив однодумців, кваліфікованих та досвідчених фахівців, для яких професія є справою всього життя. Ми – справжні професіонали, закохані в свою роботу, тому підходимо до виконання задач з максимальною відповідальністю та віддачою. Коли ми беремося до справи – Ви можете бути впевнені у найкращому результаті!

Наші експерти

Image module

Морозова Оксана Юріївна

в.о. Директора

Стаж роботи 25 років.

Найулюбленіша фраза «Я зможу усе!»

Точність, прискіпливість, професіоналізм – основні три риси, якими можливо описати Морозову Оксану. Систематизована та налагоджена робота підприємства – безапеляційно заслуга копіткого та уважного підходу до організації роботи в сукупності з багатолітнім досвідом як інженера-еколога.

Отримала освіту у Донецькому державному технічному університеті за спеціальністю «Охорона навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів», додаткове навчання проходила при Державній Екологічній Академії післядипломної освіти та при Центрі ресурсоефективного та чистого виробництва

Image module

Єщенко Вілена Рудольфівна

Менеджер з персоналу

Стаж роботи за фахом 10 років.

Найулюбленіша фраза «Гнучкість та лояльність компанії – першопричина якісної праці співробітників»

Якщо у Вас з’явилося бажання приєднатися до нашої команди, Ви обов’язково поспілкуєтеся з нашим спеціалістом з підбору персоналу. Вона найдоступнішим способом донесе до вас усю необхідну інформацію, та завжди проконсультує з усіх питань стосовно працевлаштування. Маючи багатолітній досвід та професійну освіту, наш менеджер з персоналу намагається підібрати найбільш відповідних кандидатів на кожну вакантну посаду.

Компанія завжди росте та розвивається, тому й Ви маєте шанс стати частиною команди. Дружня атмосфера, загальні для усієї компанії цінності та відсутня текучка кадрів – не єдина заслуга нашого менеджера з  персоналу.

Отримала вищу педегогічну освіту в Національному педагогічному університеті.